Individuální fyzioterapie

První návštěva trvá zpravidla jednu hodinu z důvodu odebrání anamnézy a provedení prvního vyšetření. Doporučení od lékaře není nutné, ale budeme rádi, když přinesete  zdravotní dokumentaci vztahující se k danému problému. Sestavíme léčebný plán, který odpovídá potřebám jednotlivce. Délka a frekvence dalších návštěv se odvíjí od stavu klienta a vzájemné domluvy.  Jaké metody používáme?

Skupinová cvičení

Ve skupině o max. 6 lidech. Zdravotní cvičení pod vedením fyzioterapeutky. Zlepšete pohyblivost svého těla. Vyberte si jeden z našich kurzů a využijte rezervačního systému.

Zdravá záda  —  Cvičení pro těhotné  —  Kondiční cvičení

Kineziotaping

Pružná páska, která se lepí na tělo za účelem podpory procesu hojení, regenerace svalů, či naopak ke zvýšení svalové aktivity. Používá se např. při bolestech zad, krční páteře, při úponových bolestech, po úrazech nebo také jako pomocná metoda při terapii vadného držení těla a skolióz.

Rehabilitace u Vás doma

Za klienty s omezenou pohyblivostí přijedeme domů. Přenosné lehátko a další potřebné rehabilitační pomůcky vezmeme s sebou. Zavolejte nebo nám napište, vybereme vhodný termín.

 

Masáže

Nabízíme následující druhy masáží:

Klasická masáž
Reflexní masáž
Baňkování